icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
data-icon
data-icon
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-01
language
Масштаб шрифту
100%
150%
200%
Колір
Б
Ч
Б
Зображення
Увімкнути
Вимкнути
Інтервал між буквами
Нормальный
Збільшений
Звичайна версія
Закрити панель
Вхід
Реєстрація
Toggle navigation
Поіменне голосування депутатів Тетіївської міської об'єднаної територіальної громади
розширений пошук
Склад
ради
27
Рейтинг активності
27
Депутатські
фракції ради
5
Постійні
комісії ради
5
Графік
засідань
0
Проєкти
рішень
0
Рішення
1294
Прийняті
рішення
1246
Неприйняті
рішення
48
Перша каденція
Головна
Депутати
Статистика
ЛІДЕРИ З РЕЙТИНГУ АКТИВНОСТІ ДЕПУТАТІВ
За
Проти
Утримався
Не голосував
Був відсутній
25
Майструк Руслан Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
16
Мащенко Ігор Васильович
Позафракційний
14
Фармагей Володимир Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
12
Жубер Наталія Вікторівна
Фракція: "За майбутнє"
11
Ющишен Павло Броніславович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
8
Клярська Лариса Миколаївна
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
6
Голуб Руслан Тарасович
Склав повноваження
Позафракційний
6
Мусітович Віктор Петрович
Позафракційний
5
Крамар Олександр Анатолійович
Фракція: "Європейська солідарність"
5
Миколюк Іван Іванович
Позафракційний
5
Лях Ольга Миколаївна
Фракція: ВО "Свобода"
5
Коробко Тетяна Іванівна
Позафракційний
5
Чорний Олександр Андрійович
Фракція: "Європейська солідарність"
5
Побірайко Галина Броніславівна
Фракція: "Європейська солідарність"
5
Лавренюк Микола Петрович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
4
Возний Олександр Павлович
Позафракційний
3
Кирилюк Віктор Анатолійович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
2
Грабовий Павло Олексійович
Позафракційний
2
Балагура Богдан Олегович
Позафракційний
2
Пересада Сергій Леонідович
Фракція: "За майбутнє"
2
Вішталюк Михайло В'ячеславович
Склав повноваження
Фракція: ВО "Свобода"
2
Сліпенчук Ігор Миколайович
Фракція: ВО "Свобода"
2
Демцюра Юрій Васильович
Позафракційний
2
Кульчановський Сергій Васильович
Склав повноваження
Позафракційний
1
Мотуз Наталія Іванівна
Фракція: "Слуга народу"
1
Казаматова Олександра Петрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
1
Непомнящий Валерій Миколайович
Склав повноваження
Позафракційний
1
Нечай Валентина Дмитрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
1
Шумко Анатолій Костянтинович
Фракція: "Слуга народу"