icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
data-icon
data-icon
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-01
language
Масштаб шрифту
100%
150%
200%
Колір
Б
Ч
Б
Зображення
Увімкнути
Вимкнути
Інтервал між буквами
Нормальный
Збільшений
Звичайна версія
Закрити панель
Вхід
Реєстрація
Toggle navigation
Поіменне голосування депутатів Тетіївської міської об'єднаної територіальної громади
розширений пошук
Склад
ради
27
Рейтинг активності
27
Депутатські
фракції ради
5
Постійні
комісії ради
5
Графік
засідань
0
Проєкти
рішень
59
Рішення
1234
Прийняті
рішення
1190
Неприйняті
рішення
44
Перша каденція
Головна
Депутати
Статистика
ЛІДЕРИ З РЕЙТИНГУ АКТИВНОСТІ ДЕПУТАТІВ
За
Проти
Утримався
Не голосував
Був відсутній
1188
Лях Ольга Миколаївна
Фракція: ВО "Свобода"
1178
Побірайко Галина Броніславівна
Фракція: "Європейська солідарність"
1107
Іванюта Наталія Федорівна
Фракція: "За майбутнє"
1092
Чорний Олександр Андрійович
Фракція: "Європейська солідарність"
1032
Казаматова Олександра Петрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
993
Мотуз Наталія Іванівна
Фракція: "Слуга народу"
989
Балагура Богдан Олегович
Позафракційний
968
Крамар Олександр Анатолійович
Фракція: "Європейська солідарність"
958
Сліпенчук Ігор Миколайович
Фракція: ВО "Свобода"
944
Шумко Анатолій Костянтинович
Фракція: "Слуга народу"
924
Клярська Лариса Миколаївна
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
899
Мусітович Віктор Петрович
Позафракційний
875
Ющишен Павло Броніславович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
842
Возний Олександр Павлович
Позафракційний
838
Миколюк Іван Іванович
Позафракційний
833
Коробко Тетяна Іванівна
Позафракційний
807
Мащенко Ігор Васильович
Позафракційний
788
Демцюра Юрій Васильович
Позафракційний
780
Кирилюк Віктор Анатолійович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
692
Майструк Руслан Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
569
Непомнящий Валерій Миколайович
Склав повноваження
Позафракційний
502
Жубер Наталія Вікторівна
Фракція: "За майбутнє"
498
Пересада Сергій Леонідович
Фракція: "За майбутнє"
495
Вішталюк Михайло В'ячеславович
Склав повноваження
Фракція: ВО "Свобода"
445
Нечай Валентина Дмитрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
415
Лавренюк Микола Петрович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
397
Голуб Руслан Тарасович
Склав повноваження
Позафракційний
388
Фармагей Володимир Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
364
Вольський Владислав Владиславович
Фракція: ВО "Свобода"
170
Кульчановський Сергій Васильович
Склав повноваження
Позафракційний
90
Скрипник Володимир Степанович
Склав повноваження
Позафракційний
87
Чалова Діна Петрівна
Склав повноваження
Позафракційний
53
Грабовий Павло Олексійович
Позафракційний