icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
data-icon
data-icon
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-01
language
Масштаб шрифту
100%
150%
200%
Колір
Б
Ч
Б
Зображення
Увімкнути
Вимкнути
Інтервал між буквами
Нормальный
Збільшений
Звичайна версія
Закрити панель
Вхід
Реєстрація
Toggle navigation
Поіменне голосування депутатів Тетіївської міської об'єднаної територіальної громади
розширений пошук
Склад
ради
27
Рейтинг активності
27
Депутатські
фракції ради
5
Постійні
комісії ради
5
Графік
засідань
1
Проєкти
рішень
46
Рішення
1294
Прийняті
рішення
1246
Неприйняті
рішення
48
Перша каденція
Головна
Депутати
Статистика
ЛІДЕРИ З РЕЙТИНГУ АКТИВНОСТІ ДЕПУТАТІВ
За
Проти
Утримався
Не голосував
Був відсутній
123
Ющишен Павло Броніславович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
96
Майструк Руслан Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
67
Мащенко Ігор Васильович
Позафракційний
66
Клярська Лариса Миколаївна
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
47
Кирилюк Віктор Анатолійович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
47
Лавренюк Микола Петрович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
31
Жубер Наталія Вікторівна
Фракція: "За майбутнє"
28
Мусітович Віктор Петрович
Позафракційний
28
Фармагей Володимир Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
26
Возний Олександр Павлович
Позафракційний
23
Миколюк Іван Іванович
Позафракційний
20
Шумко Анатолій Костянтинович
Фракція: "Слуга народу"
20
Побірайко Галина Броніславівна
Фракція: "Європейська солідарність"
20
Демцюра Юрій Васильович
Позафракційний
19
Мотуз Наталія Іванівна
Фракція: "Слуга народу"
16
Коробко Тетяна Іванівна
Позафракційний
16
Лях Ольга Миколаївна
Фракція: ВО "Свобода"
14
Пересада Сергій Леонідович
Фракція: "За майбутнє"
13
Казаматова Олександра Петрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
13
Сліпенчук Ігор Миколайович
Фракція: ВО "Свобода"
13
Іванюта Наталія Федорівна
Фракція: "За майбутнє"
13
Чорний Олександр Андрійович
Фракція: "Європейська солідарність"
13
Балагура Богдан Олегович
Позафракційний
12
Голуб Руслан Тарасович
Склав повноваження
Позафракційний
10
Непомнящий Валерій Миколайович
Склав повноваження
Позафракційний
10
Нечай Валентина Дмитрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
9
Крамар Олександр Анатолійович
Фракція: "Європейська солідарність"
9
Вольський Владислав Владиславович
Фракція: ВО "Свобода"
6
Вішталюк Михайло В'ячеславович
Склав повноваження
Фракція: ВО "Свобода"
4
Грабовий Павло Олексійович
Позафракційний
3
Чалова Діна Петрівна
Склав повноваження
Позафракційний
1
Кульчановський Сергій Васильович
Склав повноваження
Позафракційний