icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
data-icon
data-icon
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-01
language
Масштаб шрифту
100%
150%
200%
Колір
Б
Ч
Б
Зображення
Увімкнути
Вимкнути
Інтервал між буквами
Нормальный
Збільшений
Звичайна версія
Закрити панель
Вхід
Реєстрація
Toggle navigation
Поіменне голосування депутатів Тетіївської міської об'єднаної територіальної громади
розширений пошук
Склад
ради
27
Рейтинг активності
27
Депутатські
фракції ради
5
Постійні
комісії ради
5
Графік
засідань
0
Проєкти
рішень
0
Рішення
1294
Прийняті
рішення
1246
Неприйняті
рішення
48
Перша каденція
Головна
Депутати
Статистика
ЛІДЕРИ З РЕЙТИНГУ АКТИВНОСТІ ДЕПУТАТІВ
За
Проти
Утримався
Не голосував
Був відсутній
1246
Лях Ольга Миколаївна
Фракція: ВО "Свобода"
1236
Побірайко Галина Броніславівна
Фракція: "Європейська солідарність"
1167
Іванюта Наталія Федорівна
Фракція: "За майбутнє"
1149
Чорний Олександр Андрійович
Фракція: "Європейська солідарність"
1090
Казаматова Олександра Петрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
1024
Крамар Олександр Анатолійович
Фракція: "Європейська солідарність"
1017
Мотуз Наталія Іванівна
Фракція: "Слуга народу"
1014
Сліпенчук Ігор Миколайович
Фракція: ВО "Свобода"
1003
Шумко Анатолій Костянтинович
Фракція: "Слуга народу"
989
Балагура Богдан Олегович
Позафракційний
979
Клярська Лариса Миколаївна
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
954
Мусітович Віктор Петрович
Позафракційний
932
Ющишен Павло Броніславович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
899
Возний Олександр Павлович
Позафракційний
894
Миколюк Іван Іванович
Позафракційний
845
Демцюра Юрій Васильович
Позафракційний
845
Мащенко Ігор Васильович
Позафракційний
833
Коробко Тетяна Іванівна
Позафракційний
780
Кирилюк Віктор Анатолійович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
747
Майструк Руслан Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
569
Непомнящий Валерій Миколайович
Склав повноваження
Позафракційний
503
Нечай Валентина Дмитрівна
Фракція: "Європейська солідарність"
502
Жубер Наталія Вікторівна
Фракція: "За майбутнє"
498
Пересада Сергій Леонідович
Фракція: "За майбутнє"
495
Вішталюк Михайло В'ячеславович
Склав повноваження
Фракція: ВО "Свобода"
423
Вольський Владислав Владиславович
Фракція: ВО "Свобода"
415
Лавренюк Микола Петрович
Фракція: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
397
Голуб Руслан Тарасович
Склав повноваження
Позафракційний
388
Фармагей Володимир Володимирович
Фракція: "Слуга народу"
170
Кульчановський Сергій Васильович
Склав повноваження
Позафракційний
109
Грабовий Павло Олексійович
Позафракційний
90
Скрипник Володимир Степанович
Склав повноваження
Позафракційний
87
Чалова Діна Петрівна
Склав повноваження
Позафракційний